Preskočiť na obsah
Pavel Šarközi

Stavebníctvo

Pavel Šarközi

Zemné práce

Obec
Kosihovce
Od roku
2023
IČO
55 890 148

Pavel Šarközi

Živnostník (fyzická osoba)

Aktívna
Miesto podnikania
991 25 Kosihovce
Na trhu od
14. novembra 2023
IČO
55 890 148
Právna forma
Živnostník (fyzická osoba)
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Podnikanie v číslach

2
roky na trhu
2023
rok vzniku
1
položka predmetu činnosti

O podnikateľovi

Spoznajte Pavel Šarközi

Pavel Šarközi – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Kosihovce. Podniká od 14. novembra 2023.

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania tvorí 1 položka, napríklad prípravné práce k realizácii stavby.

Základné údaje

Obchodné meno
Pavel Šarközi
Právna forma
Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
IČO
55 890 148
Dátum vzniku
14. novembra 2023
Miesto podnikania
991 25 Kosihovce
Živnostenský register
Okresný úrad Veľký Krtíš, vložka č. 660-13160
Sektor (ESA 2010)
Samostatne zárobkovo činné osoby
Odbor (SK NACE 43.12)
Zemné práce

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet podnikania

Čím sa Pavel Šarközi zaoberá

Predmet podnikania podľa záznamu v registri.

  • Prípravné práce k realizácii stavby

Časté otázky

Základné informácie o podnikateľovi

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde podniká Pavel Šarközi?

Miesto podnikania je v obci 991 25 Kosihovce.

Čím sa Pavel Šarközi zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Zemné práce“ (43.12). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: prípravné práce k realizácii stavby.

Aké je IČO – Pavel Šarközi?

IČO je 55 890 148.

Odkedy podniká Pavel Šarközi?

Podnikanie začalo 14. novembra 2023. Na trhu pôsobí 2 roky.

Podnikáte pod týmto menom?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Pavel Šarközi podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese pavel-sarkozi.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.